Supernatural Beasts
Бала с маски!! /Масово РП/ 3576838s
Добре дошли в едно съвсем ново РП форумче. Тук Вие ще можете да се забавлявате, като ще имате голям избор от същества. В този свят хората не съществуват, само мрака вилнее из цялата земя. Хората са безсилни на тази земя, точно и за това вече не съществуват. Всички са станали храна на злобните зверове дебнещи в тъмнината. Всички същества се борят за оцеляването си по тези земи. Не е безопасно за всички. Всеки трябва да се научи и свикне да живее сам, за да доживее до следващия ден, а той може и да не настъпи за него.
Supernatural Beasts
Бала с маски!! /Масово РП/ 3576838s
Добре дошли в едно съвсем ново РП форумче. Тук Вие ще можете да се забавлявате, като ще имате голям избор от същества. В този свят хората не съществуват, само мрака вилнее из цялата земя. Хората са безсилни на тази земя, точно и за това вече не съществуват. Всички са станали храна на злобните зверове дебнещи в тъмнината. Всички същества се борят за оцеляването си по тези земи. Не е безопасно за всички. Всеки трябва да се научи и свикне да живее сам, за да доживее до следващия ден, а той може и да не настъпи за него.
Supernatural Beasts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Beasts

Един Свят, в който не съществуват хора..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Бала с маски!! /Масово РП/

Go down 
+3
Алиса
Джо
Блейд
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Блейд
Admin
Admin
Блейд


Брой мнения : 226
Points : 352
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyПет Юли 22, 2011 7:49 pm

Голямата зала, където ще се проведе първия ден (Има специални икономи, които обикалят да сервират алкохол и различни ястия) :
Spoiler:
Втори ден - залата, където ще изберем краля и кралицата:
Spoiler:

Трети ден - разходки и забавления в градината на Амира:
Spoiler:

Четвърти ден - басейна в хотела
Spoiler:

Пети ден - Нощен плаж
Spoiler:

Всеки има резервирана стая в хотела!
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://supernatural-beasts.bulgarianforum.net
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 5:27 pm

-Джейк караш ме да се червя.
-Мерси.
Хванах ръката му, погледнах на пред и се вцепених.
-Това ли е колата ти ?
-Имам чувството че ще припадна.
-Имаш страхотна кола.-Усмиханх се.
Качихме се в колата му след няколко минути пристигнахме, той ми отвори вратата ... усмихнах му се и слезнах от колата.
Хванах ръката му и тръгнахме.
Минахме по един златист килим, там спряхме казаха ни имената и ни поканиха.
-Иха прошепнах в ухото му и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Блейд
Admin
Admin
Блейд


Брой мнения : 226
Points : 352
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 5:35 pm

Определено тази вечер щеше да е интересна. Платиха ми доста добре за всичко това. Имах задача, която трябваше да изпълня на това странно.. каквото и да беше. Странно е, че хората още се радваха на такива неща. Само знаех, че тази вечер щеше да има масово убийство.
Влезнах през голямата врата и се огледах. Беше пълно с хора, а някои дори сега идваха. Щеше да е скучно и отегчително, за това реших предварително да започна със забавлението. До мен мина един сервитьор, който държеше чаши с шампанско. Взех една и видях една от вампирките. По-скоро я усетих. Приближих се към нея и я хванах за рамото като застанах пред нея. Неее, нямаше начин. Алис? Гледах я изненадано.
- Алис?! Какво.. какво правиш тук? Мислех, че си мъртва!
Върнете се в началото Go down
https://supernatural-beasts.bulgarianforum.net
Алиса
Вампири
Вампири
Алиса


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 16.07.2011
Age : 27

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 5:53 pm

В града имаше някакво парти. Не смятах да прекарам вечерта сама в къщи. Приготвих се и излязох. Най-после бях стигнала до мястото, на което се състоеше балът. Взех си шампанско от минаващия сервитьор и се огледах. Залата беше красива. Хората идваха, но все още не беше натъпкано. Унесена да наблюдавам обстановката около мен потрепнах, когато някой ме хвана за рамото. Не го очаквах. Тогава един познат глас ми каза:
- Алис?! Какво.. какво правиш тук? Мислех, че си мъртва!
Беше Блейд. Той ме гледаше изненадано, сякаш наистина бях призрак или нещо такова.
-Здравей и на теб , Блейд. Очевидно не съм мъртва. - аз също бях изненадана да го видя. Усмихнах му се.
-Не искам да пропускам местните забавления. Ти как си?
Върнете се в началото Go down
http://cocoabeach.bulgarianforum.net/forum
Блейд
Admin
Admin
Блейд


Брой мнения : 226
Points : 352
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 6:23 pm

- Очевидно объркан!
Изгледах я странно и налудничево. Това ми дойде като гръм от ясно небе. Мислех, че след толкова много години тя е мъртва, а тя през цялото време е била наоколо. Силите ли ме напускат. Какво ми става?
- Минаха толкова години, защо не се обади? Иначе според мен това тук е скучно.
Огледах се и изпих на екс всичкото шампанско от чашата и си взех още едно.
- Щях да те убия, имаш късмета, че видях лицето ти..
Върнете се в началото Go down
https://supernatural-beasts.bulgarianforum.net
Алиса
Вампири
Вампири
Алиса


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 16.07.2011
Age : 27

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 6:30 pm

-Може би, защото бях заета с някакви глупави проучвания и разни скучни истории. Знаеш, че не винаги съм забавната Алиса..
Май наистина бях забравила за близките и приятелите си..ако изобщо имах приятели. Скучната ми работа ме беше принудила да игнорирам всичко.
-Аз пък имам някакво предчувствие, че ще стане нещо интересно.
Отпих от шампанското си и се засмях на мислите си.
-Би ли ми казал какво точно искаш да кажеш с това убиване? Замислил ли си нещо. - Широка усмивка се плъзна по устните ми.
Върнете се в началото Go down
http://cocoabeach.bulgarianforum.net/forum
Блейд
Admin
Admin
Блейд


Брой мнения : 226
Points : 352
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 6:40 pm

- Ами тук не съм дошъл просто така. Ето там..
Посочих едно момиче, което влизаше в залата с някакво момче.
- Тя специално ще е една от жертвите ми. Тук съм, за да убивам вампири. Ти какво си мислиш? И определено тя ще е първата.
Гледах я с проницателен поглед и отпих от чашата си. Не изпусках момичето нито за миг. Но момчето с нея.. щеше да ми направи голям проблем.
Върнете се в началото Go down
https://supernatural-beasts.bulgarianforum.net
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 6:42 pm

Двамата с Джо тръгнахме и след малко вече бяхме на партито. В началото ми беше малко тъпо,но после започвах да се забавлявам.
Седнахме на една маса и след малко дойде сервитьор. Поръчах си бира,а след това се обърнах към Джо.
-Как си,Джо? - попитах я аз. - От доста време не се бяхме виждали...
Върнете се в началото Go down
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 6:48 pm

След като седнахме един от сервитьорите дойде ...
-Уиски, усмихнах се на сервитьора и върнах погледът си на Джейк.
-Как може да съм родителите ми починаха, превърнахаме във вампир, избях от леля си и от брат си за да живея някъде дълеч от тях, ... за да не съм заплаха за никой в града и сега живея в град пълен с изруди.
-Супер съм.-Усмихнах се иронично и отпих от уискито си.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Вампири
Вампири
Алиса


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 16.07.2011
Age : 27

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 6:53 pm

-Значи предчувствията ми не ме лъжат, нощта наистина ще е интересна.
В главата ми започнаха да се стрелкат разни мисли и картинки. Май нямаше да си тръгвам скоро. Не бях голям фен на тези неща, но поне нямаше да ми е скучно. Попринцип не мислих така, може би това беше един от моментите когато мозъкът ми прещраква и не съм съвсем аз.
-Има ли някаква причина да отнемеш живота и...отмъщение, или?
Обърнах се към Блейд и го погледнах въпросително.
Върнете се в началото Go down
http://cocoabeach.bulgarianforum.net/forum
Блейд
Admin
Admin
Блейд


Брой мнения : 226
Points : 352
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 7:07 pm

Джо значи? Това и е името. Ще бъде лесно. Наблюдавах я внимателно, но веднага след това се обърнах към Алис.
- Знаеш! Връщам си го на всички същества за това, което ме превърнаха. Те са виновни сега да няма хора, точно и за това си отмъщавам. Знаеш ме много добре.
Присвих леко очи, но продължавах да я гледм с проницателен поглед.
Върнете се в началото Go down
https://supernatural-beasts.bulgarianforum.net
Алиса
Вампири
Вампири
Алиса


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 16.07.2011
Age : 27

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 7:17 pm

Не ми изглеждаше много порменен. Наистина се радвах, че ме позна и се засякохме, може би съдбата ми тази нощ щеше да е малко по-различна, по-неприятна. Разклатих чашата си, сякаш шампанското можеше да се утаи или нещо такова. Отпих една глътка и се загледах някъде напред.
-И без това хората не бяха интересни, вярно бяха вкусни, но само това. - гадната вампирска част от мен сякаш изплува. Все пак и аз преди бях човек, не знам защо говорих така. Но през целият си вампирски живот не бях убивала повече от трима четирима човека. Не бях от тези, които сякаш изпитват удоволствие от това. Винаги усещах кога са на предела си и ги оставях. Но откакто в града нямаше хора се задоволявах с животните.
-Но все пак са били на тази земя с някаква цел. Е, кога е великият момент? В края на вечерта?
Върнете се в началото Go down
http://cocoabeach.bulgarianforum.net/forum
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 7:19 pm

Беше ви приятно с нея.
Усмихнах `и се,а след малко сервитьора дойде с поръчките ни. Аз отпих от бирата си,като погледнах към Джо.
-Аз продължавам да търся хора,които да убивам. - обесних `и аз. Дори и да не ме попита аз се чувствах длъжен да `и разкажа за себе си.
Върнете се в началото Go down
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 7:27 pm

-Съжелявам развалям вечерта с моите драми.-Усмихнах се.
-Е Джейк, казах и се засмях как сетвоят живот ?
-Някоя дама завладя ли сърцето ти ? -Усмихнах се.
Отъпих от уискито си и се загледах в очите му ... -Имаш хубави очи.
Върнете се в началото Go down
Блейд
Admin
Admin
Блейд


Брой мнения : 226
Points : 352
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 7:47 pm

Алиса написа:
Не ми изглеждаше много порменен. Наистина се радвах, че ме позна и се засякохме, може би съдбата ми тази нощ щеше да е малко по-различна, по-неприятна. Разклатих чашата си, сякаш шампанското можеше да се утаи или нещо такова. Отпих една глътка и се загледах някъде напред.
-И без това хората не бяха интересни, вярно бяха вкусни, но само това. - гадната вампирска част от мен сякаш изплува. Все пак и аз преди бях човек, не знам защо говорих така. Но през целият си вампирски живот не бях убивала повече от трима четирима човека. Не бях от тези, които сякаш изпитват удоволствие от това. Винаги усещах кога са на предела си и ги оставях. Но откакто в града нямаше хора се задоволявах с животните.
-Но все пак са били на тази земя с някаква цел. Е, кога е великият момент? В края на вечерта?

- Мм не, ще я проследя. Даже ако искаш ела с мен!
Усмихнах се и отпих от шампанското.
- Ще я проследим и да се надяваме по някое време да остане сама.
Загледах се ту в Алис, ту към Джо като се усмихнах злобно.
Върнете се в началото Go down
https://supernatural-beasts.bulgarianforum.net
Алиса
Вампири
Вампири
Алиса


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 16.07.2011
Age : 27

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 7:54 pm

-Мхмм..ще дойда, звучи ми като приключение.
Реших да отида с него. Вероятно щях да наблюдавам цялата драма отстрани както винаги правех. Не обичах да се включвам в боища и подобни неща. Да не споменавам убийствата.
-Имаш интересна работа. Не се ли чувстваш някак странно, че ги убиваш. Преди са били хора...все нещо човешко има у тях.
Върнете се в началото Go down
http://cocoabeach.bulgarianforum.net/forum
Блейд
Admin
Admin
Блейд


Брой мнения : 226
Points : 352
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyСъб Юли 23, 2011 8:50 pm

- Ъъ.. не всички!
Прекъснах я веднага. Леко се ядосвах когато започнеха да говорят за това, че те били преди хора.
- 3.9/4 от цялата зала тук са си кръвни същества. Все някой трябва да оправи "мръсната" работа.
Върнете се в началото Go down
https://supernatural-beasts.bulgarianforum.net
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyНед Юли 24, 2011 10:01 am

Джо написа:
-Съжелявам развалям вечерта с моите драми.-Усмихнах се.
-Е Джейк, казах и се засмях как сетвоят живот ?
-Някоя дама завладя ли сърцето ти ? -Усмихнах се.
Отъпих от уискито си и се загледах в очите му ... -Имаш хубави очи.
-Не,напротив... - казах аз. - Приятно ми е да си говоря с теб,ти винаги си била по - различна от другите момичета. Винаги се държеше много прилично и добре,поне пред мен..и затова ценя толкова много приятелството ни. - обесних `и и отпих от питието си,като се замислих за момент. - А,относно до гадже - в момента нямам,но и не търся. - казах замислено. - сега съм по кратките връзки или по - точно секс за една нощ. - отново отпих от питието си и се облегнах назад.
Върнете се в началото Go down
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyНед Юли 24, 2011 10:15 am

-Джейк ти си страхотен човек и приятел.-Усмихнах се.
Погледнах го ...
-Вече ме е срам да нося това лице, казах и сведох поглед.-Като знам още коя кучка го носи на всичкото отгоре ми взе силата.
Отпих и последната глъдка от уискито си, един сервитьор мина наблизко, станах преближих се, взех две чаши и се върнах на масата.
-Заповядай, подадох му едната чаша и се загледах в хората в залата.
-Най-вероятно госпожица Катрин ще влезне всеки момент.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници
Зандър Хоуп


Брой мнения : 57
Points : 64
Reputation : 1
Join date : 20.07.2011

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyНед Юли 24, 2011 10:46 am

След броени мигове бяхме на бала. Слязох от колата и отворих на Катрин. Хванах я под ръка и заедно влязохме в залата, макар и със закъснение. Обърнах се към Катрин и казах:
-Е, мисля, че пристигнахме с малко закъснение. - засмях се и си взех едно питие от разхождащия се келнер и отпих глътка от него. Огледах се наоколо, но така и не видях "малката" двойничка на Катрин.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyНед Юли 24, 2011 10:58 am

Стигнахме пред сградата.Зандър ми отвори вратата и ме хвана под ръка.
-Добър кавалер си.
-Усмихнах се и влязохме вътре.Келнерът мина точно пред нас,но реших че е твърде рано.Братовчед ми обаче не пропусна.Огледах мястото и хората в него.Беше изпипано до последния детайл.След това обърнах внимание и на хората.Огледах всеки бавно.Видях няколко серийни убийци.Това означаваше да не привличам внимание,а за мен беше доста необичайно.Погледа ми се заби на тази Джо.За да не ми досажда й върнах дарбите.Не беше така лесно,както взимането им,особено като ги използвах.Поне се разминах само с малко главоболие.
-Добре са го изпипали това място.
-Сложих едната си ръка на кръста и гледах към масите.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници
Зандър Хоуп


Брой мнения : 57
Points : 64
Reputation : 1
Join date : 20.07.2011

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyНед Юли 24, 2011 11:14 am

-Е, дойдохме. - отбелязах аз и се засмях. Какво точно ти се прави? - попитах аз и галантно се усмихнах. Сетих се за костюма и маската и казах на Катрин:
-Нямам търпение за следващите дни от бала. Не мога да се възприема с костюм. - засмях се и казах ако беше бала с маски, който си представях, щях да се облека с мантията и готово. Засмях се и започнах да дърпам вратовръзката си, която ме дразнеше. След десет минутна борба с проклетото парче плат се отказах и го оставих. Обърнах се към Катрин:
-Е, набеляза ли си кавалер?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyНед Юли 24, 2011 11:26 am

-Може би да е интересно като останеш повече,но за момента ми е скучно.Нямам си и идея какво може да се прави,освен да се пие,тук.
-Погледнах с отегчената си физиономия.Наистина ми се стори скучно на пръв поглед,но се надявах да не е така.Личеше си,че Зандър не обича костюмите.Бях се замислила за това как ще протече тази вечер и Зандър се обади отново.
-Повечето сладури,които видях са серийни убийци.За сега не.А ти видя ли някоя красавица?
-Засмях се и погледнах проницателно.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyНед Юли 24, 2011 2:12 pm

С Джо ми беше много приятно,но ми ставаше малко лошо,затова след като тя ми даде питие,аз се изправих.
- Отивам да се разведря малко. - казах 'и аз и излязох от вън на чист въздух. Браво на мен,оставях момиче съвсем само на бал. Беше ми много гадно,но също така имах чувството,че ще повърна.
Върнете се в началото Go down
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ EmptyНед Юли 24, 2011 2:29 pm

-Добре тук съм.
Джейк излезна вън, облегнах се на облегалката, отпих от уискито си, изведнъж получих ужасно главоболие, хванах се за главата ... боли, казах на ум но след малко премина.
-Какакво по ... казах и не допълних.
Едно кълбо въздух се образува пред мен беше съвсем малко, паникьосах се и започнах да го крия с ръце за да не го види някой.
-Катрин, измърморих, погледнах а малката топка вече беше изчезнала.
Въздъхнах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бала с маски!! /Масово РП/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала с маски!! /Масово РП/   Бала с маски!! /Масово РП/ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бала с маски!! /Масово РП/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Искате ли масово?
» Записване за масовото "Бал с маски"
» Облеклото ви за бала
» Търся си придружител за бала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural Beasts :: Блъдвил :: ..:Хотели и мотели:..-
Идете на: