Supernatural Beasts
Кафене "Арт" 3576838s
Добре дошли в едно съвсем ново РП форумче. Тук Вие ще можете да се забавлявате, като ще имате голям избор от същества. В този свят хората не съществуват, само мрака вилнее из цялата земя. Хората са безсилни на тази земя, точно и за това вече не съществуват. Всички са станали храна на злобните зверове дебнещи в тъмнината. Всички същества се борят за оцеляването си по тези земи. Не е безопасно за всички. Всеки трябва да се научи и свикне да живее сам, за да доживее до следващия ден, а той може и да не настъпи за него.
Supernatural Beasts
Кафене "Арт" 3576838s
Добре дошли в едно съвсем ново РП форумче. Тук Вие ще можете да се забавлявате, като ще имате голям избор от същества. В този свят хората не съществуват, само мрака вилнее из цялата земя. Хората са безсилни на тази земя, точно и за това вече не съществуват. Всички са станали храна на злобните зверове дебнещи в тъмнината. Всички същества се борят за оцеляването си по тези земи. Не е безопасно за всички. Всеки трябва да се научи и свикне да живее сам, за да доживее до следващия ден, а той може и да не настъпи за него.
Supernatural Beasts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Beasts

Един Свят, в който не съществуват хора..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кафене "Арт"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyСъб Юли 16, 2011 4:00 pm

Кафене "Арт" 117968
Върнете се в началото Go down
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyВто Юли 19, 2011 7:14 pm

Излязох от нас. Беше ми супер скучно и исках да направя нещо забавно и весело. В крайна сметка успях да стигна до кафене "Арт". Влязох вътре и се огледах. Имаше една единствена свободна маса,затова седнах на нея. Някакво момиче,предполагам сервитьорката дойде и поиска поръчката ми.
-Едно дълго кафе с суха сметана. - усмихнах 'и. Искаше ми се да пия бира или нещо подобно,а не отвратителното кафе...но беше прекалено рано да пия бира,все пак не исках да се набивам на очи.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyВто Юли 19, 2011 7:24 pm

Русокосата влезе в първото кафене, което успя да види. Не защото беше жадна или искаше да си купи кафе, а за да огледа хората. Веднага щом пристъпи прага забеляза някой или по-скоро нещо, което максимално привлече вниманието й. Леката небрежна усмивка се лепна на лицето й толкова закачливо и невинно. Приближи се до демона и леко целуна бузата му. Не й пукаше какво можеха да си помислят хората. Беше съвсем нормално.
- Джейк . - прошепна и седна до него. Не беше виждала тъмнокосия от доста време насам. Може би й бе липсвал съвсем малко, кокото и налудничаво да звучеше като се имаше в предвид страха й от тези същества.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyВто Юли 19, 2011 7:28 pm

Кафето ми пристигна. Взех го и се усмихнах на сервитьорката,след което отпих малко от чашата и се загледах напред. Изведнъж усетих как някой се приближава. Някой ме целуна,което ме накара да се отпусна. Обърнах се към момичето,което точно седна до мен.
-Самър! - казах аз.
Тя беше все така красива. Вярно,че беше вампир,но тя беше по - различна от останалите вампири и затова си я обичах.
-Какво правиш тук? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyВто Юли 19, 2011 7:34 pm

Самър се изкикоти тихо веднага след като чу въпроса му. Вероятно съдбата бе решена да ги среща твърде често. Русокосата нямаше против, радваше се като малко дете всеки път когато видеше Джейк. Той бе като нейният по-голям брат макар й в годините им да имаше огромна разлика. Момичето прокара ръка през косата си и внимателно кръстоса краката си без да изпуска демона от очи.
- Нали знаеш, където си ти там съм и аз. - подсмихна се. - Казвай, къде се губиш ? Не съм те виждала от... - русокосата се замисли. Беше минало доста време от последната им среща.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyСря Юли 20, 2011 11:00 am

Усмихнах 'и се,след което отново отпих от кафето си,като се обърнах към нея.
-Ами,аз както знаеш съм доста зает човек. - засмях се аз. - И съм тук,защото имам задача,да убия някакъв Конрад. - казах аз и се облегнах назад. - За него знам,че е вампир от много малко време,което ще е добре за мен. - продължих.
Не исках да я тормозя с моите глупости,затова млъкнах и тихо отпих още малко от кафето си. Погледнах към нея.
-Нещо ново при теб? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyСря Юли 20, 2011 11:57 am

Очите на русокосата светнаха като на малко дете, което вижда някакво лакомство. Хората тук липсваха, а на Самър й се налагаше да пие от вампирите. Беше доста по-засищащо, но нямаше този сладникав и желан вкус. Вкусът на най-прекрасното ястие.
- Мога аз да го убия. - предложи ентусиазирано. Самодоволната усмивка отново се лепна на лицето. Факт бе, че вампирката бе по-голяма с няколко хилядолетия, но това не я правеше съвсем по-силна. Съзнаваше, че той е демон и за него ще е като детска игра.
- Какво ново би могло да се намери при мен ? Правя едно и също откакто се помня. - започна закачливо. - Създавам хаос. - подсмихна се и внимателно докосна ръката на момчето. Липсваше й толкова много. Дори беше изненада за самата нея. - Похвали се с някоя от твоите момичета. - изкикоти се.


П.П. Извинявай за закъснението, ама компютъра нещо ми се еб*ва хДД
Върнете се в началото Go down
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyСря Юли 20, 2011 12:09 pm

Чаровно 'и се усмихнах,след което се загледах в чашата.
-Определено мога да се справя сам,но ако толкова много искаш и ти да убиеш някой,ще ти намеря човек. - засмях се аз.
Бях напълно сигурен,че в този град нямаше много хора,което си беше чисто мъчение за един вампир.
-А относно "моите момичета" - в момента съм соло. - отговорих на въпроса 'и и хванах чашата от кафето. - Може би и за напред ще съм соло...не ми се започват дълги и мъчителни връзки. - допълних.
Отпих от кафето си и оставих чашата на масата.
-Какво става с твоите момчета? - попитах я и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyСря Юли 20, 2011 12:26 pm

Самър поклати леко глава. Определено не харесваше начина му на мислене. Русокоската определено не беше фенка на връзките точно като него, но това никога не й е пречело да се забърква с някого за по една, най-много две нощи. Смяташе връзките за задушаващи, твърде обвързващи, а тя не искаше това особено след случилото се с Ерик. Едва ли би искала да изпита това отново, ако изобщо беше възможно.
- Не, не, не Джейкъб. Не е възможно да си соло. - поклати укорително глава и смръщи вежди. Русокоската определено негодуваше от начина му на живот. - Никой не те кара да имаш обвързваща връзка. - продължи все така със същия тих, но настоятелен тон.
Вероятно ако се бе замислила за нейните момчета, чиито имена дори не знаеше. Всички умираха. Оставяше живи само най-добрите, което си беше рядкост.
- Колкото до моите момчета.. Те са навсякъде. Някои в гроба, други по света. - подсмихна се и нежно прокара ръка през косата си.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyСря Юли 20, 2011 12:34 pm

Замислено погледнах към нея.
-Ами да си призная днес възнамерявам да отида в някой бар,да се запозная с някое секси маце,да го направим и след това не се познаваме. - подхвърлих и се усмихнах.
Не знаех какво ме прихващаше пред последните няколко дни,но определено не исках да имам дълга връзка.
Знаех,че и тя не е по-дългите връзки,което си беше хубаво,защото нямаше да ми натяква постоянно,че трябва да си намеря постоянно гадже и т.н.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyСря Юли 20, 2011 12:44 pm

Одобрителния поглед на момичето падна върху него. Беше доволна, че все пак е успяла да го вразуми макар й той да не беше точно като нея, но така или иначе в противен случай нямаше да е интересно. Приятелството им нямаше да има чак такъв смисъл и дори щяха да си позволят волността да са заедно за една нощ. Сега обаче беше различно. Синеоката го чувстваше като брат, мисълта да прекара една нощ с него я съсипваше и отвращаваше до някаква степен. На тъмнокосия му нямаше нищо, притежаваше излъчването и тялото, което Самър търсеше неуморно, но връзката им беше по-скоро психическа. Това беше сложна дума, липсваща от речника на момичето, но й харесваше да има подобие на роднина като се имаше в предвид, че бе избила цялото си племе преди толкова хиляди години.
- Така ми харесваш повече. - намигна му
Върнете се в началото Go down
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyСря Юли 20, 2011 12:53 pm

След като тя ми каза,че така ме харесва повече,аз се усмихнах доволно и допих кафето си. Обърнах се към нея.
-Поръчай си нещо,аз черпя. - казах понеже установих,че тя не беше поръчала абсолютно нищо. Беше ми мално неудобно.
Вече почти бях изпил кафето си,затова допих останалото и повиках сервитьорката. Не знаех какво да си поръчам.
-За мен една кола. - казах светкавично. Сервитьорката се усмихна,а след това се обърна към Самър за нейната поръчка.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyСря Юли 20, 2011 1:24 pm

Русокосата поклати глава. Не беше дошла, за да пие каквото и да е. Съзнаваше, че тъмнокосия се чувства неловко, но не виждаше смисъл да дава пари за нещо, което така или иначе нямаше да бъде използвано. Самър предпочиташе някой бар, в който спокойно можеше да поръча някакъв алкохол, който да раздвижи тялото й и може би да го загрее, което бе технически невъзможно.
- Засега нищо. - обясни нежно и се втренчи в момичето, което незнайно защо застина на място. След миг се осъзна. Кимна и тръгна да изпълни поръчката на мъжът до русокосата.
- Не дойдох тук, за да пийна нещо. - обясни накрая.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyСря Юли 20, 2011 1:35 pm

-Щом не си дошла да пиеш нещо.. - започнах аз леко объркано. - Тогава защо дойде? - попитах я.
Може би е имала предчувствие,че аз съм тук и така успяхме да се срещнем,което беше наистина чудесно. Погледнах любопитно към нея.
Колата ми пристигна.
Усмихнах се на сервитьорката и тя отиде нанякъде.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyЧет Юли 21, 2011 10:10 am

Самър повдигна рамене. Не беше уточнено защо по-точно идва. Само, за да огледа или за да потърси храна. Нямаше никакво значение. Беше доволна, че все пак срещна някой до толкова познат.
- Нали ти казах. Където си ти там съм и аз. - засмя се тихо. Нежният й смях се разнесе около тях като мелодична песен. Вероятно и двамата бяха наясно, че Самър не е дошла заради Джейк. Може би ако говореше с жертвите си щеше да знае, че той все пак е в града, но тя не виждаше смисъл в това.
- Добре. Сега сериозно. - смехът й секна Момичето впи сините си очи в тъмнокосия. - Дойдох, за да закусвам. - призна и повдигна рамене. Дяволитата усмивка се лепна на бялото й лице.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyЧет Юли 21, 2011 10:16 am

Погледнах към нея,бях малко притеснен за нея,защото ми се струваше,че от много време не е пила човешка кръв.
-В женската тоалетна влезе едно момиче,човек е. - обесних аз. - От половин час е там. - повдигнах важдите си,надявайки се да разбира намека ми.
Отпих още от колата си и се загледах в Самър.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyЧет Юли 21, 2011 10:25 am

Русокосата кимна доволно и стана от мястото си. Отново целуна бузата му в знак на благодарност. С бавна, но грациозна крачка ръгна към тясното помещение, което никак не обичаше като се има в предвид чувствителните й сетива. С лекота отвори вратата и влезе. Усещаше миризмата на човек, точно пред нея. Тъмнокосо момиче, което се усмихваше ведро. Миеше ръцете си, но на Самър не й пукаше. Нямаше да изпита отново състрадание към никого. Нямаше да повтори грешката си от преди две години.
Русокосата излезе от тоалетната и се върна при Джейк Усмихна се доволно показвайки редичка бели зъби.
- Страхотен си.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyЧет Юли 21, 2011 10:56 am

Тя се възползва от онова,което `и казах и отиде в тоалетната. След малко се върна и ми каза,че съм страхотен. Аз изпих набързо останалото от колата и се обърнах към нея с усмивка на лице.
-Сега трябва да се умитаме,за да не ни хване някой. - започнах да `и говоря,като бръкнах в портмонето си изваждайки някакви пари. Сложих ги на масата и погледнах към Самър. - Тръгваме ли? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyЧет Юли 21, 2011 11:46 am

Самър се усмихна. Знаеше, че Джейк няма за какво да се притеснява. Русокосата бе направила всичко възможно, за да прикрие следите си. Може да се нарече нещастен случай или самоубийство. Не е от голямо значение. Факт бе, че ченгетата не бяха толкова умни, за да разберат цялата истина.
- Не се тревожи. Погрижих се. - повдигна рамене и стана от мястото си. Хвана тъмнокосия под ръка и се усмихна ведро. Започнаха да крачат към изхода на заведението с умерена крачка. Ако се разбързаха щяха да привлекат внимание и двамата го знаеха.
- Отиваме някъде другаде или всеки по пътя си ? - попита Самър. Сините й очи се впиха в момчето с видимо очакване.
Върнете се в началото Go down
Джейк
Серийни убийци
Серийни убийци
Джейк


Брой мнения : 31
Points : 31
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" EmptyПет Юли 22, 2011 5:03 pm

Тя попита дали отиваме някъде заедно,или всеки по своя си път.
-Ами,след няколко дни ще има парти,ако искаш да се срещенем на него и без това няма как да се оттървеш от мен,така че няма да можем да се разделим. - целунах я по бузата и тръгнах към нас.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене "Арт" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Арт"   Кафене "Арт" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене "Арт"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафене "Де Куба"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural Beasts :: Блъдвил :: ..:Кафенета:..-
Идете на: