Supernatural Beasts
Водопада... 3576838s
Добре дошли в едно съвсем ново РП форумче. Тук Вие ще можете да се забавлявате, като ще имате голям избор от същества. В този свят хората не съществуват, само мрака вилнее из цялата земя. Хората са безсилни на тази земя, точно и за това вече не съществуват. Всички са станали храна на злобните зверове дебнещи в тъмнината. Всички същества се борят за оцеляването си по тези земи. Не е безопасно за всички. Всеки трябва да се научи и свикне да живее сам, за да доживее до следващия ден, а той може и да не настъпи за него.
Supernatural Beasts
Водопада... 3576838s
Добре дошли в едно съвсем ново РП форумче. Тук Вие ще можете да се забавлявате, като ще имате голям избор от същества. В този свят хората не съществуват, само мрака вилнее из цялата земя. Хората са безсилни на тази земя, точно и за това вече не съществуват. Всички са станали храна на злобните зверове дебнещи в тъмнината. Всички същества се борят за оцеляването си по тези земи. Не е безопасно за всички. Всеки трябва да се научи и свикне да живее сам, за да доживее до следващия ден, а той може и да не настъпи за него.
Supernatural Beasts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Beasts

Един Свят, в който не съществуват хора..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Водопада...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Водопада...   Водопада... EmptyСъб Юли 16, 2011 6:40 pm

Водопада... Main.php?g2_view=core
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници
Зандър Хоуп


Брой мнения : 57
Points : 64
Reputation : 1
Join date : 20.07.2011

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 6:38 pm

Денят ми бе напрегнат и исках за малко да се отделя от всичко и да забравя за всички файлове, папки и документи. Исках да прекарам един ден сам със себе си и веднага реших да изляза някъде извън града. Облякох си обикновените изсулени дънки и раздърпана тениска, сложих си шапката и излязох навън.
С бавни, но сигурни крачки, стигнах до един усамотен водопад. Падащата вода, нежната пяна и слабите вълни. Определено това бе любимия ми елемент. Без да му мисля много се съблякох по бански (колко предвидливо от моя страна) и скочих в бистрите, студени води. При допира на водата с кожата ми, леко потръпнах, но не излязох, започнах да си играя с водата, образувайки всевъзможни форми и глупости. Всичко това работеше, защото мислите ми, бяха излетели от главата. Играех си с водата, плувах и не обръщах внимание на нищо.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 6:51 pm

Вампирката,която ме беше нападнала до улицата и в къщи ме беше изнервила много.След като и у нас не намирах спокойствие трябваше да излезна.Времето беше хубаво,за това реших да ида сред природата.Нещо,което не беше в мой стил,но нещо което ме караше да се чувствам добре.Докато вървях из града и мислех къде да отида се сетих за водопада.Там почти винаги беше пусто.Стигнах там и започнах да вървя бавно,като човек.Усетих нечие присъствие.Вървеейки по-напред чух плискането на водата.Със сигурност не бях сама.От моста огледах водата.Там видях как някой си играеше с нея.
-Зандър?
-Нямаше как да не го познаеш.Голям сипатяга,умен и силен вещер.Чудех се какво търсеше братовчед ми в града,къде бях и аз.Не познавах почти никой там.Това,че той беше тук наистина ме изненада.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници
Зандър Хоуп


Брой мнения : 57
Points : 64
Reputation : 1
Join date : 20.07.2011

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 7:21 pm

Видях Катрин на моста и ми се стори много учудена. Нима бе изненада за нея, че бях на подобно място. Усмихнах й се приветливо и продължих да си играя с водата, карайки я да приеме всевъзможни форми и извивки. Опитах се да я огъна и като дъга и за свое учудване, наистина успях. Обърнах се към Катрин и казах:
-Не очаквах да си тук. Кой те ядоса? - зададох въпросите си кратко и ясно и спрях да си играя с водата, защото малко ми писна. Засмях се, при мисълта, че Катрин може да бъде извадена от равновесие толкова лесно. Беше си необичайно, но знаех, че за да дойде на подобно място, трябва някой да я е изкарал от кожата й. Щеше ми се да видя този някой и да му стисна ръката.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 7:43 pm

И той беше разбрал,че са ме ядосали.Разбира се,за да дойда на подобно място трябваше да съм ядосана,а това не го знаех само аз.Събух си токчетата,които през целия път се забиваха в моста,и ги оставих на една страна.След секунди бях долу във водата.Изтласках няколко пъти водата към Зандър.
-Една малка...една от двойничките ми.А ти какво правиш тук?Доста си осамотен..
-Преплувах до едната скала.Беше хлъзгава,но това не беше проблем.Седнах на нея.Използвах дарбата на малката,която бях взела.Въздуха ми помогна да изсъхна.Дрехите ми бяха като преди няколко минути.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници
Зандър Хоуп


Брой мнения : 57
Points : 64
Reputation : 1
Join date : 20.07.2011

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 7:52 pm

-Ами реших да си дам почивка от всеки и всичко и ето ме тук. - засмях се и се отпуснах по гръб във водата. Усмихнах се на Катрин и казах:
-Открадна й способностите, нали? - засмях се и започнах да си плувам безцелно напред-назад, но скоро и това занимание ми омръзна. Засмях се и се обърнах към Катрин:
-Познах, че си ядосана по два начина. Първо имам ампатия и видях какви точно са чувствата и емоциите ти. Второ - най-очевидното - Та ти си дошла на място, на което никога не би дошла. Какво толкова направи тази твоя двойничка?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 8:01 pm

-Добър си.Виждам,че не смао аз се осмелявам да идвам тук.Колкото до нея,нападна ме по път за нас.После ме изненада и у нас.Нямаше как да й оставя дарбите.Ще ги върна по някое време,защото не ми трябват проблеми,но сериозно ме издразни.
-Мятах си краката наляво-надясно от скука.Слязох по-долу на скалата,за да може краката ми да се допират до водата.
-Нанесъл ли си се някъде?Да де,то е ясно,че живееш някъде,по-точно исках да те питам къде.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници
Зандър Хоуп


Брой мнения : 57
Points : 64
Reputation : 1
Join date : 20.07.2011

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 8:09 pm

-Във вещерския квартал в едно имение. - казах аз и отново започнах да плувам. Усмихнах се и казах на Катрин:
-Ако искаш може да ми дойдеш на гости. - предложих аз и се засмях.-Там няма опасност да те нападнат. Стига да не разберат, че си вампир, а винаги се намира някой, който да клюкари и да създава интриги и проблеми. Точно един се опита да ме набеди за вампир, но го превърнах в прасе и му доказах какъв съм и на какво съм способен. - засмях се и излязох, сядайки на скалата.
-Е, какво ще правиш с нападателката ти?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 8:20 pm

-Ти имаш вкус.Имението трябва да е последна мода.
-Засмях се силно,поклащайки си главата в двете страни.
-Скоро ще има бал,на който всеки трябва да отиде.Ако я видя там ще я избягвам.Днес или утре ще й върна дарбите внезапно,а когато я срещна из града ще я игнорирам.Не искам да си имам работа с нея.Като заговорих за бала,ти ще ходиш ли.Знам,че е задължително но винаги можеш да се измъкнеш от задължение.
-Облегнах си ръцете назад.Скалата беше с нормална температура,но и да не беше това нямаше да е проблем.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници
Зандър Хоуп


Брой мнения : 57
Points : 64
Reputation : 1
Join date : 20.07.2011

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 8:40 pm

-Не знам. Може да отида. Без друго нямам други задължения - засмях се и се излегнах на скалата. Вдигнах ръка във въздуха и започнах да си играя с него. Понякога обичах способностите си и често си играех с тях, когато нямах какво друго да правя.
-Ти намери ли си кавалер за бала. Аз мисля да ходя сам. - усмихнах се и продължих да движа въздуха около нас. Гледах небето и си движех ръката в синхрон с движещия се въздух.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 8:48 pm

-Че аз не познавам почти никой от тук.Една вещица,една вампирка и онази Джо,която ме дразни.И най-важното - теб,последен но определено не на последно място.Не,нали знаеш,че често се появявам сама,но никога не оставам сама.
-Когато усетих вятъра,който се движеше над мен се загледах в него.Гледах го и не разбирах как мога да се променя толкова.До някъде ми липсваше да съм лошата Катрин,която има много врагове и всеки втори иска да я убие,но така ми е по-спокойно.Около нас беше доста омълчано.Освен движенията на въздуха и на водата,друг шум нямаше.
-Ти никой ли не познаваш?Освен мен де..
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници
Зандър Хоуп


Брой мнения : 57
Points : 64
Reputation : 1
Join date : 20.07.2011

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 8:53 pm

-Аз съм на твоя принцип. - казах аз и се засмях. Сетих се за нещо и рязко скочих:
-Искаш ли да отидем заедно? - попитах аз и се усмихнах глуповато. Писна ми да си играя с въздуха и започнах да си подмятам огнени сфери из ръцете, точно като някой жонгльор, доста умел в движенията на ръцете си. Сфера след сфера и въздишка след въздишка. Обърнах се към Катрин и попитах:
-Е? Какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 9:06 pm

Не се бях явявала никъде с някой от много време.Заради това,че бях гадна с останалите бях свикнала да ходя сама и там да намирам компания.Нямах никакви планове а това,което предлагаше ме устрои.
-Става.Само,че ще трябва да си с костюм,а не с риза и дънки,защото ще е официална вечер.Макар че всякак ти ходи.
-Усмихнах се при думите си.Беше голям сладур,така че не беше проблем какво ще облече.Като го гледах се сетих да питам за семейството му.
-Не съм виждала нито теб,нито някой друг от семейството ти от много време.Има ли някой жив,освен теб?
-Внезапно се загрижих за нещо,за което никога не се бях замисляла.Беше си странно да питам.Но какво пък,заинтересувах се дали има някой друг жив.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници
Зандър Хоуп


Брой мнения : 57
Points : 64
Reputation : 1
Join date : 20.07.2011

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 9:28 pm

-Аз съм последния от рода Хоуп. Като изключим родителите ми. - казах аз и се обърнах към Катрин. - Няма страшно. Приготвил съм си костюм и маска. - засмях се и реших да й задам и аз някой въпрос:
-А ти как я караш и как се озова тук? - попитах аз и се засмях, продължавайки да си подмятам огнените сфери из ръцете. Скоро и това занимание ми омръзна и престанах с игричките и със способностите си.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 9:41 pm

-Нали знаеш,като е пълно с такива които искат да те убият,по петите ти се налага да се местиш често.И преди бях идвала тук и мястото ми допадна,но трябваше да се преместя заради нежелани навестители.Ето ме пак жител на този град.Като стана въпрос за родителите ти,леля и чичо живи ли са още?
-Нямаше голямо значение,но щеше да е добре да знам.А и може би изглеждах заинтересована и надявам се по-променена от преди.Дори си спомнях мътно как изглеждаха родителите му.Ако бяха живи трябваше да внимавам с тях,защото бяха доста силни в областта си.Зандър беше наследил силата им,но не и характера.Поне тази част,която помнех от тях.Малко се притеснявах от отговора му,но това беше нещо наистина важно.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници
Зандър Хоуп


Брой мнения : 57
Points : 64
Reputation : 1
Join date : 20.07.2011

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 9:51 pm

-Живи са, но няма да те докоснат за нищо на света. Аз съм наследил способностите им, но не и характера и не бих те наранил. Относно тях... Именно за това се махнах. Не исках да слушам пъклените им планове, за това как ще унищожат всеки един вампир, изпречил се на пътя им. Наистина не мога да ги разбера понякога. - казах аз леко посърнал, но се опитах да се прикрия с фалшива усмивка. Погледнах Катрин и казах:
-Не знам колко и какво си спомняш за тях, но не веднъж са нападали вампири без причина и на мен ми писна от всичко това... и ето ме тук. - облегнах се на ръцете си и се загледах в небето. Спомних си на какво бяха подлагани всички вампири, с които някога дружах и после бягаха надалеч.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyЧет Юли 21, 2011 10:11 pm

-Разочарованият син.Едва ли са много радостни с това което си направил.Беше послушно малко момче,а сега им се противиш.И все пак добре е да държиш на волята си.
-Леко се разсмях докато казвах всичко това.Трябваше да прозвучи сериозно,но не бях на сериозна вълна,за да го кажа както трябва.Ако някога бях видяла леля си,за което се надявах да не се случи,щеше да знае,че съм по-добра.Поне се надявах тези приказки да стигнат до нея от околните.Наистина бяха отчаяли Зандър.Личеше си от километри.Но пък сериозно прекаляваха с тези мисли,че всеки един вампир трябва да е унищожен,заради расата си.Бяха като расисти,само че по-опасни.Добре,че вече нямам вземане даване с тях.По-малкият ми братовчед се беше вразумил,което беше добре.С него се разбирах,в повечето време,дори когато бях "гадната кучка" с останалите.
-Каквото и да мислят останалите,според мен си взел правилно решение.
Върнете се в началото Go down
Зандър Хоуп
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници
Зандър Хоуп


Брой мнения : 57
Points : 64
Reputation : 1
Join date : 20.07.2011

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyПет Юли 22, 2011 11:46 am

-Така е, но трябваше да го взема отдавна. Гордея се с това, което направих и няма да си върна думите. Дори да се отрекат от мен - няма да се върна никога там, за да гледам как сеят смърт и разруха. - надигнах се леко и преди Кат да е казала нещо, скочих във водата. "Стига толкова драми за днес! Край!" - мина мисъл през главата ми и заплувах към брега. Излязох и се изсуших набързо, след което успях да разделя водата на две и преминах максимално бързо. Седнах до Кат и казах:
-Ако искаш, можем да се отбием в нас?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... EmptyПет Юли 22, 2011 5:58 pm

-Съмнявам се да са чак толкова лоши.Да се отрекат едва ли,но пък ти си знаеш,не ги познавам до там.
-Скръстих крака и отново облегнах ръцете си назад.
-Да,и без това ми беше любопитно как си обзавел апартамента си.А и до сега не ми се беше налагало да ходя в онзи квартал.
-След секунди се озовах на моста при обувките си.Обух ги набързо и си огледах дрехите,да не би случайно да се бяха изцапали.Изглеждаха перфектно от всяка една страна.
-Е,на къде да тръгнем?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопада... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада...   Водопада... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Водопада...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural Beasts :: Блъдвил :: ..:Водопада:..-
Идете на: