Supernatural Beasts

Добре дошли в едно съвсем ново РП форумче. Тук Вие ще можете да се забавлявате, като ще имате голям избор от същества. В този свят хората не съществуват, само мрака вилнее из цялата земя. Хората са безсилни на тази земя, точно и за това вече не съществуват. Всички са станали храна на злобните зверове дебнещи в тъмнината. Всички същества се борят за оцеляването си по тези земи. Не е безопасно за всички. Всеки трябва да се научи и свикне да живее сам, за да доживее до следващия ден, а той може и да не настъпи за него.

Supernatural Beasts

Един Свят, в който не съществуват хора..

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Кеят в миналото

Go down 
АвторСъобщение
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори

Брой мнения : 197
Местожителство : Блъдвил

ПисанеЗаглавие: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 1:04 am

За РП-тата в миналото

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 1:04 am

Макар и за няколко дена престой в този град той наистина щеше да ми липсва.Скалите,водата..разкарвайки се по брега,със слушалки в ушите,си мислех за това,че трябваше да се махна.Ясно беше,че не мога да остана тук.След няколко часа трябваше да съм в Ел Ей,а тук е толкова хубаво.Жалко беше да оставиш това място.Докато се бях замислила бутнах едно момиче.Свалих си едната слушалка и я изгледах,като измънках нещо с нисък тон.
-Извинявай..
-свалих си и другата слушалка,като продължавах да я гледам.Имах някакво странно,не много приятно,чувство около нея.

Натали Снейк
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници

Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 1:09 am

Натали вървеше нервно и размишляваше къде може да е гримоарът на пра-баба ѝ, който родителите се бяха погрижили да скрият добре. Крачеше бързо, но в един момент се спря, за да обмисли възможните варианти. Дори като почто 16 годишно изглеждащо момиче, Натали изглеждаше плашещо.. На външен вид си беше обикновенно момиче, но всеки усещаше, че в нея дреме скрито (и не чак толкова скрито) зло.
Изведнъж усети сблъсък. Премигна и погледна виновничката за него. Вампир.. как можеше да не се досети.. Само те бяха толкова замислени и непохватни, каза си девойката.
-Няма нищо. -Каза мрачно Натали и изгледа непознатата доста недоволно. Отмести поглед и пъстрите ѝ очи отидоха на слушалките на вампирката. "Ясно." каза си, като пак хвърли същи поглед на момичето и я подмина.
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 1:17 am

Прибрах слушалките в късите дънки,които носех и гледах как момичето върви ядосано напред.Точно в момента не исках да си проваля последното излизане,но смятах след време пак да се върна,така че трябваше да разбера това-онова.Засилих се към нея.Когато бях точно зад гърба й се появих пред лицето на момичето.Знаех,че ми трябват хора,с които да се разбирам тук.Може би след някой час нямаше да ме има,но трябваше да намеря нови хора.
-За какво ли може да е изнервено едно момиче?
-погледнах иронично към нея и вдигнах вежда.Личеше си,че е вещица.Твърде млада,но си беше опасна в някои отношения.

Натали Снейк
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 1:23 am

Натали изгледа вампирката от глава до пети бавно, като се спря на очите ѝ. Скръсти ръце пред гърдите си, като не спираше да я гледа, без дори да премигва.
-Може би факта, че погълнах силата на 500 вещици е достатъчно изнервящ? -Попита със същата ирония блондинката, след което отмести поглед, колкото да огледа дали имаше някой друг наоколо. Не ѝ се налагаше често да общува, но когато го направеше, винаги се държеше така, малко по-агресивно.. Предпазна мярка.
-А защо една вампирка се интересува от това? -Попита на свой ред, като върна погледа си на кафевите очи на вампирката.
Не си спомняше дали знаеше, че ще се срещне с нея от някое видение, но така предполагаше.
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 1:34 am

Заговори,че е погълнала силата на 500 вещици.Една усмивка,от факта,се качи на лицето ми.След това изражението ми отново придоби нормалния си вид.Момичето пред мен не сваляше поглед от мен.Доста знаеха за мен и това как ме гледат останалите далеч не ме притесняваше.Отмествах погледа си в страни,от време на време,като и аз се спирах на очите й,щом погледнех към нея.Блондиката ме попита защо се интересувам от нея.
-Чисто любопитство.
-свих устните си леко,като беше малко небрежно.

Натали Снейк
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 1:39 am

Натали се опита да прецени изражението на вампирката, но се отказа, осъзнавайки, че всъщност не я интересуваше какво мислят останалите за нея и така нататък.
Кимна, след което отново заобиколи девойката. Не обичаше да общува с други същества, които нито ѝ помагаха, нито целяха друго освен да задоволят любопитството си. Седна малко по-в страни, като се замисли за гримоара. Присъствието на вампирката обаче доста усложняваше това, Нат да мисли спокойно и неангажирано с други неща. Обърна за секунда поглед към кафевооката..
Не знаеше какво търсеше събеседницата ѝ и това я караше да се опитва да страни, докато не се наложи да се защитава, ако случакно вампирката реши да я нападне.
Прокара ръка през косата си неспокойно..
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 1:48 am

Определено имаше и друго,което я притесняваше.Все пак нямаше да се натрапвам отново с въпроси.Бях доста променена.Това определено се забелязваше.Знаех,че след време сигурно ще ми потрябва нещо.
-Ако мога да помогна с нещо..?
-всичко,което правех щеше да е от полза рано или късно.Ако можех да помогна може би щях.Когато ме погледнеше все едно имаше нещо далеч по-страшно пред нея.Може би аз я плашех достатъчно.
-Спокойно,няма да те нападна,за да "ти изпия кръвчицата".За сега искам само да помогна.Нямам достатъчно време да се спречквам с който и да е.Но все пак твоя си работа...

Натали Снейк
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 2:01 am

Натали изгледа вампирката и се подсмихна леко, след което за части от секундата възвърна сериозното си изражение. Макар малко момиче на около 15- 16, тя умееше да се защитава и трудно нещо би я изплашило до толкова, че тя да почувства адреналина, който а покаже, че си се изплашил.
-Не се плаша от теб. -Каза спокойно вещицата. И си беше истина. Повече се плашеше от себе си - бе погълнала ужасно много сила и не знаеше какво да я прави и всъщност как да я контролира. -И не вярвам, че можеш да ми помогнеш някак.
Изправи се бавно, като не отделяше поглед момичето пред нея. Направи няколко бавни крачки, докато не се озова на нормално разстояние от кръвопийцата.
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 2:11 am

Това момиче ми хареса.Характерът й,поведението й,усетът който имаше..беше наистина малка и едва ли разбираше чак до толкова някои работи.
-А трябва!Наистина в момента нещо те плаши.Личи си от далече,така че не можеш да ме излъжеш.
-погледнах дълбоко в очите й без да помръдна.Беше още малка,нямаше как да не я плаша поне малко или да не се плаши от нещо.Цялата тази енергия,която има трябва да и бърка главата.Бях чувала за това и знам,че хич не е приятно.Тя си мислеше,че до толкова не разбирам,че да не мога да й помогна.С леко пренебрежение в гласа си й отговорих.
-Наистина мога да ти помогна,но виждам,че самата ти не искаш да си помогнеш,така че..
-обърнах се в страни и направих две-три крачки напред.

Натали Снейк
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 2:16 am

Натали повдигна вежда и сведе поглед надолу. Мразеше да го прави, да си признава, че не може да се справи сама. Бяха я учили, че не ти е нужна помощ, за да достигнеш звездите, но точно в момента малката вещица бе в нетипично положение.
-И как.. би ми помогнала? -Каза, след ато изчака 30 секунди, докато успее да убеди себе си да проговори. Не знаеше дали да се доверяваш на вампир бе най-разумното решение, но нямаше много варианти.
Момичето продължаваше да гледа земята, като обмисляше още веднъж ходовете си. Да, определено нямаше друг избор, освен да се довери на събеседницата си.
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 3:24 am

Докато бях с гръб се усмихнах.След обръщането си изражението ми си беше нормално.Изгледах от долу нагоре.Спрях се на лицето на вещицата.
-Зависи.Ако знаех какъв ти е проблема,освен това с тази енергия.Иначе мога да помогна с много неща.Времето ме ограничава малко,но ще се оправя с това.
-Приближавах се малко по малко,бавно,към нея.Спрях се и кръстосах ръце.

Натали Снейк
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 11:15 am

Натали помисли няколко секунди, след което последва примера на вампирката и също скръсти ръце.
-Управлява се трудно.. Цялата тази сила.. Опитах се да намеря гримоара на пра-баба ми, който щеше да ми помогне, но моите родители очевидно не искат това да се случи.
Натали гледаше вампирката, но в очите ѝ нямаше страх... Знаеше, че единственото, което може да се случи, ако не се справи, е да умре. Тя не се страхуваше от смъртта или поне така си мислеше.
Отпусна ръце до тялото си и отмести поглед от кръвопийцата пред нея.
-И все още не виждам как ще ми помогнеш.
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 12:04 pm

-Значи ти трябва тази книга..Нищо работа.Тези няколко часа които имам ще ми свършат работа.
-очевидно трябваше и през деня да използвам бързината,която имат вампирите.Така за най-много 10 минути щях да съм открила този гримоар и да съм й го донесла.Бях чувала за него.Толкова години вампир,оставаше да не знам за това.Преди също познавах вещици,които са ми помагали.За това исках да помогна на това момиче.А и нали започвах да съм добра,трябваше да направя нещо присъщо за добрите.
-Не ме подценявай..!
-Намигнах и като се изпарих.След няколко минути се появих като донесох някаква раздърпана книга.Трябваше да говоря с цели 3ма човека,за да я намеря.
-Да се надяваме търсиш това.

Натали Снейк
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 2:21 pm

Натали прокара пръсти по прашната книга, която наброяваше поне 400 - 500 страници. Синьо-зелените ѝ очи изучаваха материята, от която бе изградена раздърпаната корица.
-Сега ще разберем. -Каза момичето и затвори очи. Ако беше книгата, нейните знания и силата на Натали щяха да образуват вятър и още "ефекти".
Натали положи смело ръката на раздърпания гримоар. В секундата, в която го направи, облаците започнаха да потъмняват, появи се вятър.. Морето, до което се намираха двете същества, се разбонтува и вятърът се образува точно около вампирката и вещицата.
По детското лице на Натали се изписа усмивка, по ръбът на книгите започна да гори лек огън. Когато тя отвори очи, всичко се нормализира в момента, в който го направи.
-Да.. Това е гримоара.
Натали бе истинско бижу във вещерството, но тогава не го осъзнаваше. Тя погледна Катрин и се усмихна съвсем леко.
-Благодаря.
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 2:51 pm

-Поне свърших нещо полезно.
-усмихнах се леко.Гледах с интерес голямата книга пред себе си.Досега не се бях заемала с това да я намеря,а можеше да ми помогне доста.Чудех се какво ли ще направи с нея.До колкото разбирах тя имаше сила в себе си,а книгата помага с увладяването на такава.Може би щеше да каже някои от онези странни думи.Каквото и да правеше не трябваше да ми навреди.За момент помислих какво може да направи събеседничката ми.Но не ми приличаше на глупава.Едва ли щеше да ме нападне.А и имаше други около нас
-Сега какво?

Натали Снейк
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 3:32 pm

-Сега трябва да се справям с научаването на всичко, което не знам, а останаха малко неща.. После ще видя за какво ще ми послужи тази сила.
Натали взе книгата и си материализира малка чанта, в която я сложи, след което погледна вампирката. Бе едва на толкова малко години, но жаждара да учи още и да придобива власт я влечеше повече, от нормалните игри.
-Вероятно ще ти потрябва моята помощ след година две. -Каза Натали, съдейки по съвсем леко свое видение. -Или ще се разделим сега всяка по своя път или ще останем да извървим един -пак ще се срещнем.
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 9:32 pm

-Май обичаш да научаваш нови работи.Това е добре,който се учи бързо свиква бързо.
-усмихнах се иронично,леко на една страна.Това да имаш вещица,с която се разбираш, си беше голям плюс.Особено при условие,че има толкова хора от миналото,които ме мразят,заради какво ли не.
-За сега нямам нужда от помощ.Колкото до това...след няколко часа трябва да пътувам,но рано или късно ще се върна отново.Тогава предполагам ще се срещнем.

Натали Снейк
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Нед Юли 17, 2011 9:58 pm

Натали кимна и се усмихна. Затвори очи и протегна ръката си, като в нея се появи огърлица с малък син камък. Верижката бе хубава, сребриста и не много дебела. Малкото момиче отвори очи и подаде огърлицата в ръката на Катрин.
-Докато е в теб, никой няма да може да те убие.. дори да забие кол в сърцето ти.. -Каза спокойно Натали и се усмихна.
Беше грешно да помага на един вампир, така я бяха учили, но нали тя избягваше именно това, на което я бяха възпитали родителите ѝ?
Натали отмести поглед и закрачи на някъде, а около нея витаеха тъмните духове, с които тя дружеше.
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   Пон Юли 18, 2011 10:14 am

Момичето пред мен си протегна ръката и ми подаде някакъв медальон.На външен вид беше хубав.По мой стил.Тя каза,че докато е в мен никой няма да може да ме убие,дори да забие кол в сърцето ми.За момента не исках помощ,но щом ми даваха нещо,не отказвах.Погледнах доста учудено огърлицата.Усмихнах се и я стиснах в ръката си.
-Мерси..
-Гледах момичето пред себе си,докато се обърна на другата страна.Вещицата тръгна нанякъде.Забих погледа си в това,което ми остави.Сложих я на врата си и тръгнах нанякъде.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кеят в миналото   

Кеят в миналото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural Beasts :: Блъдвил :: ..:В миналото, бъдещето и извън града:.. :: ..:В миналото:..-
Идете на: