Supernatural Beasts
Кога е рождения ми ден? 3576838s
Добре дошли в едно съвсем ново РП форумче. Тук Вие ще можете да се забавлявате, като ще имате голям избор от същества. В този свят хората не съществуват, само мрака вилнее из цялата земя. Хората са безсилни на тази земя, точно и за това вече не съществуват. Всички са станали храна на злобните зверове дебнещи в тъмнината. Всички същества се борят за оцеляването си по тези земи. Не е безопасно за всички. Всеки трябва да се научи и свикне да живее сам, за да доживее до следващия ден, а той може и да не настъпи за него.
Supernatural Beasts
Кога е рождения ми ден? 3576838s
Добре дошли в едно съвсем ново РП форумче. Тук Вие ще можете да се забавлявате, като ще имате голям избор от същества. В този свят хората не съществуват, само мрака вилнее из цялата земя. Хората са безсилни на тази земя, точно и за това вече не съществуват. Всички са станали храна на злобните зверове дебнещи в тъмнината. Всички същества се борят за оцеляването си по тези земи. Не е безопасно за всички. Всеки трябва да се научи и свикне да живее сам, за да доживее до следващия ден, а той може и да не настъпи за него.
Supernatural Beasts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Beasts

Един Свят, в който не съществуват хора..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кога е рождения ми ден?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Блейд
Admin
Admin
Блейд


Брой мнения : 226
Points : 352
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011

Кога е рождения ми ден? Empty
ПисанеЗаглавие: Кога е рождения ми ден?   Кога е рождения ми ден? EmptyНед Юли 17, 2011 12:18 pm

Кога е рождения ми ден? Huh
Върнете се в началото Go down
https://supernatural-beasts.bulgarianforum.net
Зандър Хоуп
Вещери/Магьосници
Вещери/Магьосници
Зандър Хоуп


Брой мнения : 57
Points : 64
Reputation : 1
Join date : 20.07.2011

Кога е рождения ми ден? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога е рождения ми ден?   Кога е рождения ми ден? EmptyСря Юли 20, 2011 9:56 pm

03.03.1996 год.
Върнете се в началото Go down
 
Кога е рождения ми ден?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural Beasts :: Свободна зона :: ..:Въпросчета:..-
Идете на: