Supernatural Beasts
..::Pierce::.. 3576838s
Добре дошли в едно съвсем ново РП форумче. Тук Вие ще можете да се забавлявате, като ще имате голям избор от същества. В този свят хората не съществуват, само мрака вилнее из цялата земя. Хората са безсилни на тази земя, точно и за това вече не съществуват. Всички са станали храна на злобните зверове дебнещи в тъмнината. Всички същества се борят за оцеляването си по тези земи. Не е безопасно за всички. Всеки трябва да се научи и свикне да живее сам, за да доживее до следващия ден, а той може и да не настъпи за него.
Supernatural Beasts
..::Pierce::.. 3576838s
Добре дошли в едно съвсем ново РП форумче. Тук Вие ще можете да се забавлявате, като ще имате голям избор от същества. В този свят хората не съществуват, само мрака вилнее из цялата земя. Хората са безсилни на тази земя, точно и за това вече не съществуват. Всички са станали храна на злобните зверове дебнещи в тъмнината. Всички същества се борят за оцеляването си по тези земи. Не е безопасно за всички. Всеки трябва да се научи и свикне да живее сам, за да доживее до следващия ден, а той може и да не настъпи за него.
Supernatural Beasts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Beasts

Един Свят, в който не съществуват хора..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ..::Pierce::..

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyВто Юли 19, 2011 7:23 am

Spoiler:


Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Чет Юли 21, 2011 4:41 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyВто Юли 19, 2011 11:12 am

Докато стоях на плота и хапвах портокал ... ми хрумна идея.
Станах от плота и оставих портокала, качих се в стаята си и започнах да ровя за удобни дрехи.
Spoiler:
Облякох се, отворих гардероба, зад дрехите бях сложола устройство с парола което отваря врата, зад която врата имах всички оръжия които ми трябваха за да убия всяко едно същество.
Взех арбалет със около педесет дървени стрели, една кама от чисто сребро и медальона които ще прикрие присъствието ми.
Излезнах от вкъщи и за секунди вече бях пред къщата й ... минах в задния двор и от там влезнах в къщата .Извадих камата и я забих в една картина.Чух стъпките й ... още не знаеше че съм у тях ... което беше добре, всичко вървеше по план.
Видях че идва насам и веднага се скрих в една стя вкоято имаше стълби надолу ... да мазато.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyВто Юли 19, 2011 11:22 am

Съблякох дрехите,които бяха изцапани.Влезнах в банята за един душ.След малко излезнах и се облякох.Отидох до хола за малко уиски.Нервите ми нямаше да издържат напрежението без алкохол.Сипах си в една чаша и отидох към всекидневната.Тази стая винаги ме успокояваше и се надявах и сега да е така.Облегнах се на дивана.Докато се бях замислила отново за малката кучка видях една кама на картината от Ел Ей.
-Какво по..
-Нито усещах някакво присъствие,нито очаквах някой да идва.Махнах я и отново седнах на дивана с уискито в ръка.
Върнете се в началото Go down
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyВто Юли 19, 2011 11:31 am

Отворих бавно вратата и се преближих... бях точно зад нея.
-It's britney bitch.-Усмихнах се
Извадих една стрела, я сложих в арбалета и я изтрелях в гърба й.
Взех си камата от ръката й, и я забих в ръката й.
-Мен най-малко ме очакваше а ? -Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyВто Юли 19, 2011 11:38 am

-It's bitch е достатъчно.
-Усмихнах се иронично.След няколко секунди усетих пареща болка в ръката си.Малката заби кама.Нея я очаквах от една страна,но това че нямаше никакво присъствие ме разсея.
-Всъщност тъкмо за теб си мислех.
-Ироничната усмивка не слизаше от лицето ми дори за миг.Чашата ми беше паднала на земята заради нея.Това момиченце прекаляваше.Само ми лазеше по нервите.Извадих стреличката,която заби в мен,от ръката си и я съборих на земята.
-Разпори ми дрехите - приех го,но да идваш да трошиш в дома ми няма да ти позволя!
Върнете се в началото Go down
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyВто Юли 19, 2011 11:51 am

-Ама и той един дом.-Засмях се.
Сложих три стрели в арбалета и ги изтрелях едната се заби в корема, другата в областа на сърцето и във врата й.
-Не съм ли точна ? Казах на себе си.
Извадих малкао топпче пълно с върбинка, при удър топчето се пръскаше.
Хвърлих едно такова топче по нея, то се пръсна и изгори лицето й.
Абе едни такива шантави идеи ми идват .. но поне ми вършат работа.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyВто Юли 19, 2011 12:09 pm

-Защо си дошла?Да трошиш?Да се заяждаш?Можеше всичко да свърши в края на града.Там поне нямаше да ми пука какво троша по теб.
-Лицето ми започна да гори.От болка мускулите на ръцете ми се разтреперваха.Отидох до мястото,където държа алкохола.Извадих една бутилка от вино.Беше пълна с върбинка.
-Не боли толкова,особено когато всеки ден пиеш от това.
-Отворих бутилката и застанах до нея.
-Ето малко и на теб.
-Изсипах половината шише върху нея.Отдръпнах се в страни от мястото,което беше намокрено.Взех нова чаша и си сипах отново уиски.Сипах в още една чаша като й я подадох.В едната ръка беше чашата,а в другата шишето,което беше наполовина пълно с върбинка.
-Не ти препоръчвам да продължаваш!
Върнете се в началото Go down
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyВто Юли 19, 2011 3:38 pm

Взех чашата, огледах я и я оставих на една маса.
-Хубава чаша.-Усмихнах се.
Тя изсипа половин шише върбинка върху мен, щеше да продължи да излива ако не се бях махнала от мястото на което бях.Отидох в ъгъла на стаята, а сянката покриваше лицето ми което беше изгорено.
-И защо ?
-Ще продължиш да изливаш върбинка върху мен ?-Засмях се.
-Ж-а-л-к-а с-и.-Издиктувах буква, по буква съвсем тихо.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyВто Юли 19, 2011 3:54 pm

-Ти също.Всеки знае да спелува.Старомодно е.Научи нещо ново,което е по-използвано.
-Погледнах на горе,поклатих глава в двете страни и отпих от чашата.Оставих я на масата,която беше до дивана.Каквото и да правех,гледах да стискам шишето по-силно защото не знаех какво мисли малката до мен.Изненада ме веднъж,не исках това да се повтаря отново.
Върнете се в началото Go down
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyСря Юли 20, 2011 10:51 am

Но всеки не може това ... помислих си и се усмихнах.
Образувах едно торнадо не много голямо, торнадото я заогради ...
-Сега няма вънка, няма вътре докато не освободя торнадото около теб.-Засмях се.
-А сега кой е жалкият ... ?
Забих една стрела в ръката й и една в корема й.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyСря Юли 20, 2011 6:17 pm

Не се отказваше лесно,но и аз не отстъпвах.Взех й силата веднъж,няма нещо,което да ми попречи да го направя отново.Концентрирах се,макар и болката.Отнех й силата и кълбото изчезна от погледа ми.махнах стрелите.Поех дълбоко въздух и взех другата й дарба,с която четеше мисли.Не ми трябваха,но щом ме напада нямаше да й ги върна.
-Сега да те видя как ще се биеш без да контролираш въздуха,и без да четеш мислите ми,отворке.Изобщо не ми се занимаваше,но не спираш да ми лазиш по нервите.Когато ти казвам да спреш,друг път,ако има такъв,по-добре ме слушай!
Върнете се в началото Go down
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyСря Юли 20, 2011 8:37 pm

-Върни си ми дарбите ... крадло долна, изкрещях се и се намръщих.
Чакай малко ... защо са ми дарбите като знам толкова много, знам как да се бия без дарибите си във момент като този.
-Ако си мислиш че не мога да се защитавам и нападам без дарбите си се лъжеш жестоко.
Не можеше да ми вземе бързината, а това ми даваше малка преднина.
Появих се зад нея ударих с коляно кръста й и я повалих, забих сребърната кама в сърцето й и изтрелях две дървени стрели в ръцете й.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyСря Юли 20, 2011 8:41 pm

-Наистина ти трябват.
-Махнах стрелите отново.Беше като повтарящо се действие.Отново и отново ме целеше с тези стрели.Използвах дарбата й за четене на мислите.Виждах всеки един нейн ход.Тъкмо възнамеряваше да ме нападне отново и се дръпнах в страни.
-И двете виждаме,че не можеш без дарбите си.По-добре се откажи.Не можеш да победиш само с борбения си дух.Трябва ти и..сила.Имаш нужда от нещо повече.
-Взех отново виненото шише с върбинка.И без да чета мислите й ходовете й бяха предвидими.Тя правеше едно и също,което си беше по-лесно за справяне.
Върнете се в началото Go down
Джо
Модератори
Модератори
Джо


Брой мнения : 187
Points : 263
Reputation : 1
Join date : 15.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyЧет Юли 21, 2011 12:50 pm

Вече се изморих да нападам ...
отидох в ъгъла на стаята и се подпрях на стената.
-Върни ми дарбите ... и ще си тръгна.
Явно нямаше да ми ги върне.
Тръгнах с бавна крачка, минах покрай нея и след няколко други крачки стигнах вратата.
-До виждане Катрин.-Усмихнах се.
Излезнах на двора и погледнах небето.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyЧет Юли 21, 2011 2:57 pm

Май най-накрая постъпи разумно.Реши да си тръгне.Щях да й върна дарбите скоро,когато я видя някъде.И без тях ще може да живее.
-Чао и на теб.
-Оставих бутилката на една страна и си взех чашата отново.Когато вече беше извън къщата пооправих където беше разхвърляла.Отново си смених дрехите.И тези бяха като от миналия век,раздърпани и изцапани.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. EmptyНед Юли 24, 2011 5:45 am

-Мерси за предложението,но не мога да оставя къщата сама.Ще ти идвам често на гости,но наистина не мога да я оставя.
-Леко се засмях при думите си и докато говорех гледах към къщата.Сърце не ми даваше да я оставя.Толкова много дрехи,предмети,които трябваше да взема където и да отивам,със себе си.Бях се отплеснала доста.
-Сега се връщам,само да свърша нещо.По-добре влез в колата,защото е пълно с вампири.
-Качих се до горе.Облякох се и се гримирах за секунди,само косата щеше да отнеме повече време.Тази вечер смятах да върна дарбите на малката,защото не ми се занимаваше с нея.След около 10 минути бях готова и отидох до колата.Носех чанта,в която имаше и други дрехи,защото престоя там нямаше да е само тази вечер.
-Е,да тръгваме.

ПП:Пиши на бала (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





..::Pierce::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Pierce::..   ..::Pierce::.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
..::Pierce::..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural Beasts :: Блъдвил :: ..:Квартали:.. :: Фангсвил-
Идете на: