Supernatural Beasts
Големия площад в миналото 3576838s
Добре дошли в едно съвсем ново РП форумче. Тук Вие ще можете да се забавлявате, като ще имате голям избор от същества. В този свят хората не съществуват, само мрака вилнее из цялата земя. Хората са безсилни на тази земя, точно и за това вече не съществуват. Всички са станали храна на злобните зверове дебнещи в тъмнината. Всички същества се борят за оцеляването си по тези земи. Не е безопасно за всички. Всеки трябва да се научи и свикне да живее сам, за да доживее до следващия ден, а той може и да не настъпи за него.
Supernatural Beasts
Големия площад в миналото 3576838s
Добре дошли в едно съвсем ново РП форумче. Тук Вие ще можете да се забавлявате, като ще имате голям избор от същества. В този свят хората не съществуват, само мрака вилнее из цялата земя. Хората са безсилни на тази земя, точно и за това вече не съществуват. Всички са станали храна на злобните зверове дебнещи в тъмнината. Всички същества се борят за оцеляването си по тези земи. Не е безопасно за всички. Всеки трябва да се научи и свикне да живее сам, за да доживее до следващия ден, а той може и да не настъпи за него.
Supernatural Beasts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Beasts

Един Свят, в който не съществуват хора..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Големия площад в миналото

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 12:27 pm

Тъкмо сложих медальона,който ми беше дала вещицата.Добре вървеше този "план" да помагам на другите.Вървях като човек,но въпреки това беше бързо.Все пак бях на центъра и не можех да се движа по-бързо от това.Беше досадно да се криеш от другите,но при мисълта,че има серийни убийци,които искат да убият тези като мен трябваше да се прикривам.Дори след няколко часа имах полет,заради това,че ме бяха открили и ме искаха мъртва.Докато вървях усетих как започвах да горя.Носих гривна и понякога слагах старинен медальон,които ме предпазваха от слънцето.Този път бях само със гривната,но тя беше достатъчна.Болката стана нетърпима и побързах да се скрия на сенчесто място.На около 2 метра имаше сянка.Застанах там,като се огледах някой да не ме види.Нещо проблесна на земята.Това беше сребърната ми гривна.Едно момиче тъкмо мина покрай нея.Беше близо до шахта.Ако беше паднала нямаше как да се измъкна незабелязано от там.
-Почакай!
-Извиках на момичето,преди да е бутнала гривната.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 12:41 pm

Русокосата вървеше по улицата бавно и спокойно. Оглеждаше всеки един минаващ с интерес. Коя ли щеше да е следващата й жертва ? Може би тъмнокожата на близката пейка или червенокосата до фонтана ? Никой не би могъл да предположи какво се върти в главата на Робъртс.
Продължи да върви все така бавно и някак величествено докато не чу нечии женски глас. Бавно извъртя глава и погледна тъмнокосата , която се укриваше от слънцето. Самър веднага можеше да установи, че непознатата е вампир. Стар вампир, не колкото нея и все пак. Огледа се и видя среброто на земята. Наведе се грациозно и го взе.
- Това е твое. - каза гладко и равно. Подаде гривната на момичето, което определено се притесняваше от изгаряне. Може би щяха да си допаднат. И двете обичаха живота.


ПП извинявай за закъснението, но не видях, че си писала.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 12:50 pm

Гледах леко уплашено към нея.Разбрах,че е вампир.Древна при това.А някои от тях ме искаха мъртва.Успокоих се като ми подаде гривната и попита дали е моя.Говореше нормално.Не се долавяше гняв в гласа й.
-Да..гривната ми.
-Взех я и я огледах.Всичко й беше наред,просто се е откопчала.Сложих я отново на ръката си,където й беше мястото.Вече можех да се покажа на слънчевата светлина.Не беше в мой стил да благодаря за нещо,но промяната вече се виждаше.
-Благодаря.Паднала е без да усетя.
-Огледах момичето пред мен от глава до пети.Допадна ми.Имаше приятен външен вид а и беше мила.
-Катрин.
-Подадох си ръката и се усмихнах леко.

П.П когато видиш (:
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 1:07 pm

Русокосата се подсмихна леко и пое ръката на непознатата. Бе чувала името й някъде, но това не я интересуваше особено. Адамс живееше само и единствено за себе си.
- Самър. - каза кратко и пусна ръката на тъмнокосата. Усмихна се отново и тръгна напред. Беше убедена, че Катрин ще тръгне с нея. Може би от благодарност, любопитство или просто поради липса на компания. Синеоката нямаше нищо против. Обичаше да разговаря с някой от вида си.
Лекият южен ветрец подухна и развя черната небрежна рокля, която Робъртс случайно бе намъкнала. Бледата й кожа изпъкваше под цвета, което определено обираше тук-там някой и друг поглед.
- Трябва да внимаваш повече. - обясни все така тихо и нежно. Обичаше да е такава, докато просто не й омръзнеше.



ПП този път трябваше да си рестартирам компютъра, но обещавам !! От следващия път ще съм точна хД
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 1:18 pm

Момичето тръгна напред.И аз бях в тази посока.Тръгнах и се изравних където вървеше.Мълчанието ме убиваше и го мразех.Не беше тихо където бяхме,но нито аз говорих,нито тя обелваше дума.
-Наистина съм ти задължена.Без гривната някой сериен убиец можеше да ме види,а те не са ни първи приятели.
-Наистина някой,който ме познаваше щеше да ме помисли за някоя от другите двойнички.Не говорих така надменно както преди.Това не ми носеше толкова врагове и за момента ме устройваше.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 1:23 pm

Усмивката отново пробяга по лицето на Самър съвсем за кратичко. Тя обичаше да има длъжници, особено вампири. Тъмнокосата къдревелка определено изглеждаше като здрав и силен вампир, някой, който би направил всичко, за да е добре.
- Нищо особено. Просто случайно съвпадение. - обясни русокосата и извъртя глава към момичето. Да подхване разговор не й се струваше чак толкова ужасяващо именно в това хубаво време.
- От тук ли си ? - попита тихо съзнавайки, че тя определено не познава града. Беше тук съвсем от скоро и едва успя да се устрои в малък, но приятен хотел. Документите за продажба на къщата бяха почти готови с малко повече убеждение.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 1:33 pm

-Не.Живях тук близо година,но сега се налага да заминавам.Пак ще се върна.Купих дори къща и не ми се иска да я оставям за дълго или продавам.
-Не ми се разказваше историята ми,която беше далеч във времето.А и на съвсем друго място.Наистина исках да се върна отново в града.Беше прекрасно място с изключение на убийците,които дебнеха такива като мен.А и древните,които търсеха всеки двойник,особено мен.След време щях да се върна.
-А ти?Тук ли си родена?
-Попитах я като се старах да не замлъкнем отново.Чудех се къде ли отиваше.Ако живееше близо до къщата щеше да е добре,имайки в предвид враговете ми.Един,от скоро двама,които не искат да ме убият.Започнах добре.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 1:54 pm

Тихият напевен смях на Самър се разнесе из целият площад, все така омаен и приятен както преди години. Момичето знаеше кога и къде е родено, но определено нямаше нищо общо с това градче. какво правеше тук и самата тя не знаеше, но местенцето й харесваше. Имаше твърде много хора от които можеше да се храни. Не се притесняваше от това да бъде разкрита ни най-малко.
- Аз съм далеч по-стара от това градче. - обясни след като смехът й поутихна. Прокара ръка през косата си и притвори очи само за един кратък миг. Тя много добре си спомняше какво е била и какво е загубила само, за да бъде с него и накрая да го изгуби. Животът й бе провал, но тя не се отчайваше от този факт. Вечността й допадаше все повече. - Бях тракийска принцеса, а сега съм просто една американка. - подсмихна се и погледна момичето с чисто любопитство. Изглеждаше притеснена за нещо или по-скоро от някого, а Самър определено не будеше притеснението както обикновено.
- Защо и от какво се страхуваш ? - попита направо.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 2:08 pm

Когато каза,че е "тракийска принцеса" се спрях за миг.Не ми приличаше на Българка,но знам ли.Погледна към мен и ме пита защо и от какво се страхувам.Неусетно отклоних темата.
-А ти къде си родена?
-Придобих доста сериозно изражение.За да не забележи нищо сложих лека усмивка на лицето си,която да не издава чувствата ми.И без това не исках да отговарям от кой се крия.Беше ясно за серийните убийци,но имаше и древни, които ме искаха мъртва.Това беше част от историята,която мразех.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 2:15 pm

Самър забеляза отклоняването на темата. И как не би го забелязала. Тя усещаше всичко. Дори това, което не й се искаше. За пет хиляди години не се бе научила да игнорира дребните неща, именно затова пък ги обмисляше само за част от секундата. Не й трябваше повече време. Все още беше любопитна, но не каза нищо по въпроса със страховете на вампирката. Не обичаше да говори за себе си, но понякога се налагаше.
- Някъде от земите на Карпатите до Егейско море. Мина доста време. Всичко се промени. Не помня къде по-точно. - обясни простичко. Наистина беше така. Пък и след като унищожи напълно племето си вече едва ли щеше да остане следа.
- Ами ти ? Къде си родена. ? - попита, за да поддържа темата. Все още обаче я глождеше онзи въпрос.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 2:32 pm

-България.Малка държава в Европа,която трябваше да напусна отдавна.Не съм ходила от доста време.А колкото до враговете ми - древните са по петите на трите двойнички,а аз ги вбесих доста и ме искат мъртва.Има и други древни,но тези,които ни искат са едва ли не първите.Говори се,че от тях е започнало всичко с вампирите,но никой не знае.Дълга история.
-Щом ме питаше,сигурно и е било любопитно,а не ми е враг,че да не отговарям.
Продължих да вървя напред.Не беше бързо,все още имах няколко часа,а си събирах бързо багажа.Едно от предимствата да си вампир.Беше добре,за човек като мен,да намери някой,с който да се разбирам.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 2:40 pm

Русокосата смръщи вежди. Не разбираше странните мотиви на повечето древни като нея. Факт бе, че тя е една от първите и тези, които я познава я уважаваха, но не в това беше въпроса. Все още не можеше да разбере какво искаха от двойниците, които определено бяха навсякъде. Някои твърдяха, че ще отключват някакво проклятие, но Самър не се интересуваше от тези глупости. Тя бе доволна и на малкото, което имаше.
- Ако стоиш близо край мен едва ли някой ще те закача. - обясни простичко. Момичето се опитваше да спаси живота си. Обичаше го и държеше на него изключително много. Това се харесваше на русокоската твърде много, за да подмине въпроса както правеше обикновено. Виждаше свое характерно копие в Катрин.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 3:13 pm

-Просто трябва да внимавам около един от тях.Виждала съм ги,а след това бях като от самия ад.Беше ужасно да си част от това.Предполагам си доста силна,но не мога да остана за момента.Града е сигурен,но разбрах,че ще дойдат техни хора.След време ще дойда и ще е по-спокойно.Между другото ти къде живееш?
-Продължавах да вървя,но гледах момичето.Очевидно беше силна и имаше опит.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 3:35 pm

Самър кимна в знак на разбиране. Не искаше да се меси. Тъмнокосата щеше да оцелее или поне така се надяваше Адамс. Беше наясно, че Катерина не е толкова стар вампир, но беше хитра. Вероятно вроден талант. Точно както таланта на русокосата да причинява болка.
- Предполагам си наясно, че за мен няма особено значение. Ще е жалко обаче да изгубим талант като теб. - повдигна рамене и преметна косата си назад. Спря за момент загледана в жена с дете в ръцете си. Може би ледената кралица никога не бе иска;ла деца, но очевидно се бе насладила на дълголетия свободен живот. Може би сега просто искаше да живее нормален живот ? Не, тя не бе такава. Обичаше свободата си. Беше се съгласила да се лиши от семейство, от деца, за да успее да изживее младостта си отново и отново. Не беше предполагала, че всичко ще се промени толкова, а ето, че заради тази жертва го виждаше.
- Отседнала съм в хотел. Тих и спокоен, никой не забелязва ако случаен човек от персонала не се появи на работа следващата сутрин. - обясни доволно след като успя да се отърси от мислите си за налудничавото майчинство. Само при мисълта, че само преди няколко часа прясната кръв бе нахлула в нея, цялото й тяло потръпваше от удоволствие и засилена жажда. - За жалост скоро ще се преместя. Ти къде живееш ?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 3:54 pm

Чудех се защо ме нарича талант.Все пак всички имаха различна гледна точка.Тези мисли отминаха за миг.Русокосата до мен спря и се загледа в една жена,която държеше едно дете.За миг се запитах колко ли е вкусна кръвта на детето.Детската кръв винаги е била по-вкусна и винаги дава повече сила.Този път желанието да убия това малко дете не беше толкова голямо.Все едно го бях овладяла.Може би се е намерило място,за някаква доброта,в мен?Предполагам наистина се бях променила.Докато се бях замислила за себе си момичето се обади.Каза,че е отседнала в спокоен хотел.Попита ме къде живея.Вече бях казала за къщата.
-Както казах купих къща.Във Фангсвил,там са повечето вампири.Затова и често квартала е наричан "Кварталът на вампирите".В този град трудно се виждат хора.Понякога трябва да ходиш до съседния за малко кръв,което не е предимство.Но все пак тук е хубаво.Сигурна съм,че с времето ще свикнеш.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 4:02 pm

Русокосата наклони леко глава. На лицето й се появи усмивка, която не предвещаваше нищо добро.Сините й очи се впиха във вампирката с такъв интерес и малко изненада, но това никога не беше нещо ново за Самър. Странните й и интересни изражения я следваха навсякъде, дори и пред по-древни от нея. Не можеше да се отрече, че се страхуваше от демони, които все пак бяха по-силни от нея. Именно те бяха убили любимият й, но тя вече не търсеше любов, а единствено кръв.
- Не си ли мислила, че може да пиеш от вампир или млад демон ? Кръвта им е много по-сладка от човешката. - обясни тихо. Това направи изречението още по зловещо отколкото се очакваше да бъде. Самър познаваше древните и по-опитни демони. Стоеше на страна от тях за лично самосъхранение.
- Ами ангелите ? - прошепна и леко прехапа долната си устна.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 4:10 pm

Вампирката до мен ме пита дали съм мислила да пия кръв от вампир,демон или дори ангел.Наистина до сега не бях дори помисляла.Това,че няма хора ме кара да ходя другаде за кръв,но не се бях замислила да изпия кръвта на демон например.Това ми допадна доста.Така както тя го казваше звучеше леко зловещо и примамливо.
-Всъщност не бях мислила над това.Както го казваш..звучи добре.А ти пила ли си кръв от демон,ангел или друг вампир?
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 4:17 pm

Самър кимна утвърдително леко самодоволно. Беше пила кръв от всяко едно създание. Малки изключения правеха самодивите и духовете от които очевидно не можеше да се отскубне дори и капка кръв. Ако имаха такава, Самър веднага щеше да намери начин да го направи.
- От по-младите. Вампирите не са ми проблем, но като се има в предвид по-старите и опитни демони. От тях се налага да се пазя. Ти също. Ангелите, тези безобидни същества. Толкова наивни и доверчиви. - подсмихна се леко. Намираше ги за доста глупави същества. Толкова лесно се бяха доверили на русокоската.
- В града се създават все по-нови и нови вампири. Те са много по-лесни. Особено ако си стара колкото мен. - отново се долови самодоволната усмивка на лицето й. Приближи се до момичето и внимателно подуши сладникавия й аромат.
- Вероятно и ти не си малка. Ще ти е лесно да ги убиеш. Бавно и мъчително. - прошепна доволно.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 4:33 pm

Тъкмо мислех,че трябва да издържа поне 2 дена без да убивам,но се колебаех.След като заговори така убедително нямаше как да не се изкуша да убия някой докато бях в града.Това с демоните ми звучеше страхотно.Може би дори някоя двойничка.Така нямаше да е забавно.В този момент се въртяха само мисли как и кой да убия.Наистина успя да ми промие мозъка.
-Доста ме убеди.А тъкмо бях започнала да се държа добре.Преди ми се беше наложило да пия дори животинска кръв - най-отвратителното нещо.Чудя се какво ли ще е да пия от някоя двойничка.Никоя не остана човек.Някой е прибързал като е превърнал и последната,а исках да съм аз,но това е друга тема.
-Спрях се като огледах мястото,което беше пълно с кой знае какви същества и продължих отново напред.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyВто Юли 19, 2011 4:43 pm

Русокосата умееше да убеждава хората. Не можеше да си представи защо му е на някой да е мил и любезен. Древната не беше груба, а по-скоро директна. Предпочиташе да говори откровено без да се страхува от каквото й да е. Вярно, че най-големият й страх бе смъртта, но тя бе неизбежна. Все някога щеше да дойде и нейното време, но древната се стараеше това да се случи възможно най-късно.
- Защо тогава преследват теб ? - попита любопитно и отново наклони глава. Беше странно и защо изобщо им трябваше след като вече е технически мъртва. Наистина интересни въпроси се въртяха в главата на Самър, но тя просто спря да им обръща внимание.
- Ще им е много по-трудно да хваната теб. - каза убедено. Едва ли двойничките й бяха по-стари от нея като се имаше в предвид как говореше за тях.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Модератори
Модератори
Катрин Пиърс


Брой мнения : 197
Points : 280
Reputation : 1
Join date : 13.07.2011
Местожителство : Блъдвил

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyСря Юли 20, 2011 7:46 pm

-Така става като вбесиш някой по-силен от теб.Преследват те,докато те хванат.След това или те мъчат докато умреш,или направо те убиват.Рядко те убиват,дори се налага да се молиш да те убият понякога.Ето защо се налага да бягам винаги,когато са наоколо.Не искам да се натъкна на тях.
-Хич не ми беше приятно да говоря за това,но беше неизбежно от време на време да се случва да заговоря за тях.Не исках за нищо на света да се натъквам на тях и не беше проблем да го казвам на останалите.
-И Елена Гилбърт е трудна плячка.Преди,когато беше човек не можеше да се защитава така както сега,но отдавна е различно.Най-лесна и безобидна е Джо.Знам,че е борбена и се учи лесно,но е вампир само от 3 години.Не може да се защити от древни.А ти..никога ли не си бягала от някой,от нещо?
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Вампири
Вампири
Summer Roberts


Брой мнения : 29
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011

Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото EmptyЧет Юли 21, 2011 10:35 am

Самър я слушаше внимателно. Историята или поне тази част от нея й се струваше интригуваща. Можеше да помогне на вампирката. Не се беше срещала с по-древни от нея, но не мислеше, че това е възможно. Русокосата все още смяташе, че най-древните. Тези малцина преди нея вече не са измежду живите, но това си беше чисто предположение на синеоката.
- Казах ти. Мога да помогна. - повдигна рамене. Устните й се извиха в лека усмивка. Не можеше да се отрече, че искрената усмивка на Самър бе рядко явление. Не се отличаваше от другите й. Само тя знаеше, кога си заслужава да се усмихне истински.
Помисли върху въпроса на тъмнокосата. Спомняше си много добре, как бе бягала от демоните. Само с дни. След това всичко се бе оправило . Беше ги убила макар й да й се бе наложило да използва доста странна стратегия.
- Бягах от демони. Бях на твоите години. - засмя се тихо съзнавайки, че звучи като някоя стара дама. - Убих ги.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Големия площад в миналото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големия площад в миналото   Големия площад в миналото Empty

Върнете се в началото Go down
 
Големия площад в миналото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Големия площад
» Кеят в миналото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural Beasts :: Блъдвил :: ..:В миналото, бъдещето и извън града:.. :: ..:В миналото:..-
Идете на: